Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 10-02-2003, 14:49   #22
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

znajomi qmpla wyjechali na wakacje do wloch szczesliwym trafem przejezdzali przez san marino wiec odstali zlecenie kupienia 2 elektrykow i gaziaka
[wtracenie]swoja dorga gaziaki tam wychodza w tej samej cenie co z hongkongu z jednym wyjatkiem - glocki KSC (najlepsze glocki na rynku) sa tansze nawet od tych w HK :
glock18c
wgc-118$ + dostawa
SM - mnie wyniesie to 320 zl i w ramach promocji bodajze jest zamiast magazynka 23 magazynek dlugi na 49 kulek [/wtracenie]

adres tego sklepu (maja ladna mapke jak dojechac)
http://www.francoemonica-softair.sm/
a jako ze mieszkasz w warszawie jesli cos bedziesz stamtad zamawial badz jechal lub ktos ci qpi czuj sie zobowiazany dac mi znac (gg 3021990)

adresy sklepow HK:
www.wgcshop.com (nieoficjlanie uwazany za najlepszy sklep w HK )
www.redwolfairsoft.com (tez solidny , chodz ja uzywam go jako przegladarke nowosci w swiecie airsoft ]
www.dentrinity.com (nic nie zamawialem ale z opinii wynika ze sa OK)

odradzam:
www.uncompany.com (okantowali firearms wysylajac im uzywane gnaty zamiast nowych do sprzedazy)
www.tokyo-hobby.com (czy jakos tak) jak zobaczylem tamtejsze ceny to spadlem z krzesla (wszystko -50$) ale z inetowych opinii wynika ze to albo oszust albo baaaardzo wolno sle (jeden klient sie odczekal po pol roku jak juz stracil nadzieje i pogodzil sie ze strata kasy)
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem