America's Army PL

America's Army PL (http://forum.americasarmy.pl//index.php)
-   Ogólne 2.8.x (http://forum.americasarmy.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   Fragmovies by Michal120 (http://forum.americasarmy.pl//showthread.php?t=12668)

michal12o 04-27-2007 23:15

Fragmovies by Michal120

Dokończyłem mój pierwszy fragmovie

Czas: 4.50 coś
Jakośc: rmvb
waga: 37mb
Link do pobrania: http://rapidshare.com/files/27410453/fastgame.rmvb

kodeki i programy
Real Alternative
jeżeli nie pomoże to ściągnij również
ACE Mega Codecs Pack

Proszę o ocene.
Wiem jakośc dupna, mam również w avi ale zajmuje 140mb i wszystko pięknie wygląda. W Rmvb też nie najgorzej ale ta "mgła" męczy, co poradzic....

Przypominam że to mój pierwszy kompletnie amatorsko-zapoznawczy z zabawą filmik.
Pozdrawiam

Balon 04-27-2007 23:56

jakoś tak nie zachwyciło mnie :]

DAD 04-28-2007 05:48

Daj linka do avi. bo nie bede specjalnie kodekow instalowal nowych ;)

Chomiq 04-28-2007 07:58

Albo wrzuc na youtube.

Murek 04-28-2007 08:10

film zrobiony z ciekawym pomyslem (oprawa)
ale sama gra jakos mnie nie zaciekawila... brakowalo headow z dupy :)
w czym obrabiales ?

Juzek 04-28-2007 08:28

jak na 1 filmik nie jest zle :) ale w nstepnym dobierz jakies lepsze akcje...

polecam moj podpis ^^

bny 04-28-2007 08:45

Pracuj dalej, jak na 1. nie jest zle!

Piter 04-28-2007 08:47

Cytat:

Napisał DAD (Wiadomość 213576)
Daj linka do avi. bo nie bede specjalnie kodekow instalowal nowych ;)

Nie masz rmvb? ;)

Ściągnij sobie Klipera - przyda się w przyszłości, jak nie będziesz miał innych kodeków.

DAD 04-28-2007 09:05

Dzieki Piter, Kliper daje rade ;)

Co do Michala120, to malo headow, ale montaz ciekawy. Jak na pierwszy raz to calkiem zgrabnie.

Chcialem tez z tego miejsca podziekowac Michalowi ze w czasie nagrania kilka razy reklamowal serwis FragOut! :P

michal12o 04-28-2007 09:21

w filmie skupiłem się przede wszystkim na obróbce filmu i zabawie z programem niż nad hedami :)
Bo co ja w pół godziny na 3 mapach mogłem stworzyć za dobre akcje?

Na razie pracuje nad nowym filmem w którym chcę się skupić na "sensie" i nad grą, lecz ciężko jest znaleźć najlepsze sytuacje, bo jak nam wiadomo filmik 5 minutowy frapsa potrafi zająć około 10 GB na dysku :(

Murek 04-28-2007 09:30

w czym obrabiales film ?

michal12o 04-28-2007 09:32

Vegas Movie Studio Platinum 7.0

DAD 04-28-2007 09:46

Mnie sie bardziej podobaja dobrze przejscia, pomysl, muzyka, klimat niz jakies tam dobre hedy :P

michal12o 04-28-2007 09:50

Cytat:

Napisał DAD (Wiadomość 213586)

Co do Michala120, to malo headow(...)

:]

juz mam 7 minut kolejnego filmiku :) w ktorym postaram sie wychwycic jak najwieksza ilosc hedów :)

http://rapidshare.com/files/27684024/NextDay.wmv

"Mnie sie bardziej podobaja dobrze przejscia, pomysl, muzyka, klimat "
nad tym sie jedynie skupiałem :), ucianie piosenki, tworzenie z paru filmikow 1 (cofanie na floodgate i wkrecanie tlumika to sa 2 filmiki i na pipeline podskok w zwolnionym tepie kolo recepcji i nagle przespieszenie na schody, to rowniez 2 filmiki) jest jeszcze tego pare :)

M1. 04-28-2007 10:21

No akcje faktycznie nie za fajne... a glownie one sprawiaja ze filmik jest ciekawy.

-Krecik^ 04-28-2007 12:07

hmmmm wg. mnie muzyka kompletnie nie pasuje ale reszta calkiem niezla :P fajne przejscia itd

WiN 04-28-2007 12:12

GJ za stracony czas przy tym ;) fajnie się ogląda :P

michal12o 04-28-2007 12:57

Fajnie ze wam sie podoba :)

Wiecie moze na jaki server mozna walnac filmik okolo 200 mB ?

Siwus 04-29-2007 09:28

Tu masz do 300MB

http://www.sendspace.com/

coby182 04-29-2007 16:01

Fajnie ze cos zrobiles :) Lubie ogladac tego typu filmiki. Fragment zapowiedzi 2 filmu barzdzo dobrze zrobiony.

michal12o 04-29-2007 19:36

1st Pracowity film by Michal120

Rozmiar pliku 215 MB
Czas filmu: 13:49
jakośc: wmv.

link: http://www.sendspace.com/file/f1ntgp
u dołu znajduje się przycisk download Next Day.

Po ściagnieciu i obejrzeniu proszę napisac swoja recenzje :D

a po tej paru/parunasto dniowej meczarni robie sobie luz od krecenia :D

[NIKON] 04-29-2007 19:44

sciagne, obejrze i napisze

Murek 04-29-2007 20:17

Cytat:

Napisał [NIKON] (Wiadomość 213724)
sciagne, obejrze i napisze

x2 :)

[ANONIM] 04-29-2007 22:42

Sciagnalem, obejzalem i teraz cos napisze. Calkiem ciekawy filmik. Napewno lepszy niz poprzedni. Powiem moze co mi sie nie podobalo. Za dlugo filmik lecial z tym zalamanym(nie wiem jak to fachowo nazwac) obrazem na mckennie. Czasem trudno bylo zauwazyc co sie stalo. Nastepna rzecz, to te spowalniane akcje(zaczynajace sie na WC). Czasem mozna uzyc tego efektu, ale bez przesady. Film traci na dynamice IMO. Reszta byla dobra, duzo ladnych akcji etc.
Oby tak dalej :)

DAD 04-30-2007 08:38

Wiem ze to amatorka Michal i sie dopiero uczysz.

Calkiem ciekawy filmik, lepszy niz poprzedni.

Jednak stwierdzam ze akcje to wazna rzecz. SF Hospital to porazka.
Nie dosc ze koles stojacy 2 metry obok, z RPK marnuje na Ciebie pol magazynka, to Ty tez czesto gesto strzelasz zdrowo po scianach. Akcje z accog gdzie walisz seria nie zabijasz chyba niepotrzebne.

Za duza przerwa przed podziekowaniami. Po nich jeszcze gorzej. Nie wiedzialem czy film sie skonczyl czy nie. Leciala muzyka wiec czekalem, ale pauza zdecydowanie za dluga. Koncowke nalezaloby zmniejszyc. Posluchales rad wczesniejszych i dopisales autorow muzyki.

Generalnie wyszlo calkiem zgrabnie. Malo mamy dobrych filmikow na scenie, wiec tym bardziej cieszy fakt iz komus sie chce robic takie.

Generlanie GJ i cwicz dalej ;)

michal12o 04-30-2007 08:51

"Malo mamy dobrych filmikow na scenie, wiec tym bardziej cieszy fakt iz komus sie chce robic takie"

czyli tego filmiku nei mozna uznac za dobry? :(
Zrobiłem taki długi koniec, gdyz nie chciałem ucinac tak fajnej nutki, wsyztsko przez to :)

-Krecik^ 04-30-2007 09:29

to i ja sie wypowiem :P
muzyka duzo lepsza niz wczesniej i ogolnie calosc fajnie zmontowana tylko ta kenna dziwnie wyszla :P pomysl ciekawy ale malo widac wiec za to minus. Fragi faktycznie tez mogly byc lepsze ale nie to jest najwazniejsze :) no ale tak ogólnie to filmik fajny i przyjemnie sie go oglada :P czekam na kolejny ^^

michal12o 04-30-2007 09:30

Dla osób lubiących krócej ściagac ale i tracic na jakości zapraszam do pobierania pliku rmvb 67 mb.

http://rapidshare.com/files/28686004/Next_Day.rmvb

teraz to robie sobei RiP i filmow przez miesiac nie bedzie :)

chesterrR 04-30-2007 09:35

Moze napisze po koleji:

minutowe intro nieco za długie, wrecz sie czeka az te napisy przeleca i co bedzie dalej
pierwsza czesc na mc-kennie (do 1:56) - fajna, taka klimatyczna, ciekawie zrobiona, same akcje nic specjalnego, ale interesujace efekty w polaczeniu z muzyka, 5 za caloksztalt

druga czesc - hospital, muzyka przyzwoita, efektow malo - ale ogolnie to jak juz jakies akcje na hospie, to mucka w szpitalu, albo pelen rasz przez heli na strone op4a z rpk (kazda inna ewentualnosc raczej nie nadaja sie na frag movie) tym bardziej gdy jeszcze tyle walenia po scianach ^^ - za ta czesc 3 (do 5:40)

weapon cache - wiekszosc akcji w defie, czyli cos co 90% z nas tu obecnych robi juz schematycznie, co w tym fajnego jak zabija sie 3 oslepionych noobow na recepcji czy jak w 3 broni sie northa... moze dla kogos kto nie gra w ta gre fajnie to wyglada, ale dla mnie to niestety nuda (ocena 2) tym bardziej ze ja prawie zawsze ide do ataku na wc, bo def mnie nudzi strasznie

pipeline - 4, tylko za ta akcje z siedmioma truposzami.

koncowka - tak jak DAD wspomnial.

Ale jak na amatorke i generalnie - przyzwoicie Ci to wszystko wyszlo. Krytyka mam nadzieje konstruktywna. pozdrawiam

DAD 04-30-2007 11:32

Cytat:

Napisał [PADLINA]Michal120 (Wiadomość 213764)
"Malo mamy dobrych filmikow na scenie, wiec tym bardziej cieszy fakt iz komus sie chce robic takie"

czyli tego filmiku nei mozna uznac za dobry? :(
Zrobiłem taki długi koniec, gdyz nie chciałem ucinac tak fajnej nutki, wsyztsko przez to :)

No napisalem ze GJ i ogolnie OK. Na pewno nie mozesz sie spodziewac ze wszyscy zaczniemy bic brawo po drugim filmie. Widac ze jst coraz lepiej. Dobrze ze ludzie ci pisza jakie uwagi, bo to tylko moze pomoc ;)

Bardzo ciekawe byly przejscia z filmiku...hmm chyba Wilda.D-Link, takie laczenie map. Moze sprawdz za miesiac takie rozwiazania u siebie.

Generalnie to wyszlo calkiem fajnie. Jak wroce do domu, to moze cie jakos zareklamuje ;)

.montrey 04-30-2007 12:04

Na poczatku napisze jakie bledy zrobiles przy montowaniu i renderingu filmu :P

- ustawiles zla rozdzielczosc jak montowales film :D i dlatego jest ta glupia czarna ramka wokol filmu :)

- zdaje sie ze wlaczyles deinterlace (nie jestem pewien) przez co podczas dynamiczniejszych akcji pojawiaja sie takie poziome paski np podczas strzelania.

- zle ustawiles koniec filmu, przez to po napisach przez 2 minuty leci sama muza bez obrazu :(

Co do samego filmu:

+ muza (nie cala ale 2 pierwsze piosenki :P)
+ dobre checi ;)
+ kilka ladnych headow :P

- za duzo efektow specialnych na poczatku
- public :(

gj :] btw ogladalem wersje rmvb

michal12o 04-30-2007 12:55

Wreszcie jakiś specjalista ;)

co do 2 pierwszych zdań, nie zmieniałem, nawet nie wiem o co ci chodzi :)

ostatnia pioseneczka jest dośc fajna, dlatego zostawiłem ja do samego końca a nie ucinałem. Można zauważyc w 1/4 tej piosenki, że pojawia się napis "Thanks for Watching", myślałem że się ludzie domyślą :)

Co do muzyki na filmie każdy ma swoje upodobania, moje są takie dlatego nie wrzucałem nic na przekór sobie, np ostrego metalu.

"za duzo efektow specialnych na poczatku"
Początek chciałem zrobic jak najciekawszy, w reszcie filmu starałem się ograniczyc wszystko do minimum.

"public"
przez 10 dni montowania tego filmu miałem tylko jeden mecz na Makkenie, który zamieściłem :) gdyby było więcej na bank przeważał by mecz nad pubem.

Pozdro.

Siwus 04-30-2007 14:59

Podoba sie, ale faktycznie wejscie i koniec za długie.
Ocena: 3/5 (ocena obiektywna :P)

Pozdro Lodzianin :D

Bzyku 05-07-2007 20:00

Mi sie filmik podoba :)
A tak z ciekawosci ile masz FPS srednio ?
Pozdro

Szeja^ 05-23-2007 04:45

nie może ktoś tego na you tube wrzucić?

pdypa 05-12-2016 17:43

Zachował się komuś na dysku ten filmik?

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:01.

Copyright ©2002 - 2010 AmericasArmy.pl