America's Army PL

America's Army PL (http://forum.americasarmy.pl//index.php)
-   Forum klanów (http://forum.americasarmy.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Historia (klany) (http://forum.americasarmy.pl//showthread.php?t=2890)

Pixel 10-05-2003 15:15

Historia (klany)

Tak jakos mnie naszlo i zakladam nowy topic ;) Chodzi mi o wasze zdanie na temat mody panujacej wsrod klanow. W telegraficznym skrocie:
- zakladanie nowych klanow
- rekrutacja
- nowe klany dochodza
- stare znowu rekrutuja i nowe
- zamkanieta rekrutacja
- masowe powstawanie nowych klanow
- cziter w klanie :D
- masowe powstawanie nadal trwa
- koniec powstawania nowych klanow
- wszyscy znowu rekrutuja
- laczenie sie klanow

Tak wyglada w skrocie cala historia ;) Mozna zauwazyc ze w naszym piekielku istanieje pojecie mody ;) Jakis klan decyduje sie na powazny krok, po jakims czasie inne klany widze ze to byl dobry krok i same to wprowadzaja w zycie. Co o tym sadzicie? Osobiscie uwazam ostatnio idziemy w dobra strone. Jak stare klany otworzyly rekrutacje to nareszczie skonczyl sie wysyp nowych klanow( biedny Antol nie ma sie teraz na kim pastwic, poszedl na emeryture :twisted: ), a laczenie sie klanow to juz wogole fajna rzecz. Interesuje mnie wasze zdanie.

P.S. Oby teraz nie bylo wysypu reprezentacji :D :D :D

LordV 10-05-2003 15:36

proponuje liczenie "nowej ery" od wydażenia : " cziter w klanie " :D

Catra 10-05-2003 16:23

Narawde fajne :D:D , tak zaczałem wspominać :D:D i gdzieś tak na początku kwietnia isaniało bodajze 10 klanów chyba a teraz ??? LOL ze 30 już chyba :D:D naprawde jeśli tak to bedzei sie rozwijało tyo drżyj CS :D:D

PulaHula 10-05-2003 16:53

ta tylko ze z tej trzydziestki gora 10 mozna nazwac klanem

[GROM] Recon 10-05-2003 17:17

Na poaczątku przez dość długi okres istniały tylko 3 clany ;)

LordV 10-05-2003 18:03

Cytat:

Napisał [GROM
Recon]Na poaczątku przez dość długi okres istniały tylko 3 clany ;)

a może tylko 3 klany znałeś :wink:

[GROM] Recon 10-05-2003 18:15

3 clany: GROM, Majestic, 1st.PB dopiero z czasem powstawaly nowe.
Dlugi okres czasu bylo to tak ze nie bylo graczy ktorzy sie nie znali, przyjemny klimat bez zarzutow o byle co, stare dobre czasy.

Antol 10-05-2003 18:21

Jak powstawało 6BDS to pamietam ze istniało już 6 klanów:
Majestic,Grom,FOG,1st.PB,DivD,PSF [kolejnosc przypadkowa] po jakims miesiacu od naszego powstania zaczal sie prawdziwy wysyp nowych.

Catra 10-05-2003 18:51

no jeszcze nie wysyp ;) pod koniec marca powstały bodajże 3 tylko Pw Hellsing i PDF1 , zaczeło sie od maja :)

Szymon456 10-05-2003 20:16

Ta jasne teraz wszyscy robia tak, zeby nie wyszlo, ze oni powstali w czasie tego wysypu :)
Tak wiec ja mowie, ze jak powstalo DivD to jeszcze wysypu nie bylo, ale pozniej to hohoo ;)

I doskonale pamietam dwie rzeczy hehehe hihi

- co mi bodajze Ashura powiedzial jak planowalem sie umowic na mecz z jednym z wspanialych 3 klanow (i nie byl to majestic) i utwierdzilo mnie potem to co sie zdazylo naprawde (np. umowiony sparing bez notowania wynikow, a tu wielkie halo i wyniki jakos przypadkiem wyciekly, albo umowienie meczu z wynikami, a tu na godzine przed meczem zmiana decyzji i ze bez notowania wynikow) - stare dobre czasy. Jak dobrze, ze sie nie zmieniaja
- jak fajnie sie gralo z 1st. PB

Antol - nie komentuj :P

Zosia 10-05-2003 23:26

:) Byl tez PNK, nie pamietam kiedy powstal ale wczesnie chyba bo na forum klanow byly wtedy tylko 3 klany. Jedyny klan w ktorym sie udzielalem chyba z 3-4 tygodnie i nie zagralem ani jednego meczu. Zreszta nikt nie zagral bo wszyscy chodzili pic a mecze wypadaly glownie w weekend w nocy.
A jeszcze wczesniej bylo jeszcze piekniej, rok temu kolo polowy lipca gralo sie tylko na amerykanskich serwach, multimedia chyba dopiero powstawala jako pierwszy polski serwer, wersja 1.0 - chyba najlatwiej bylo testy strzeleckie przejsc ze wszystkich wersji. Bylo tylko kilka map, na poczatku nie bylo nawet snajpera, pozniej dolozyli i trening snajperski i bron w grze. W calej Polsce chyba nikt w to nie gral :) bardzo rzadko mozna bylo spotkac Polaka na serwie gdzies za Wielka Woda. I to chyba byl najlepszy czas tej gry, nie sciagala takiego gowniarstwa jak teraz.

[GROM]_Nightorc 10-06-2003 05:47

hmmm a pamietacie moze jeszcze stare foeum aao duliego? :D:D:D Tam recon krolowal w postach bo mial chyba okolo 200 postow :D

Czajus 10-06-2003 06:00

Czwartym polskim klanem był BoV... jednak za długo sobie nie poistniał.
Jedyny klan w jakim się chwilkę udziełałem. Pamiętam jak w godzinach treningów cieszyłem się jak miałem ping poniżej 1000
Cytat:

Napisał [PL
_Sly]
A jeszcze wczesniej bylo jeszcze piekniej, rok temu kolo polowy lipca gralo sie tylko na amerykanskich serwach, multimedia chyba dopiero powstawala jako pierwszy polski serwer, wersja 1.0 - chyba najlatwiej bylo testy strzeleckie przejsc ze wszystkich wersji. Bylo tylko kilka map, na poczatku nie bylo nawet snajpera, pozniej dolozyli i trening snajperski i bron w grze. W calej Polsce chyba nikt w to nie gral :) bardzo rzadko mozna bylo spotkac Polaka na serwie gdzies za Wielka Woda. I to chyba byl najlepszy czas tej gry, nie sciagala takiego gowniarstwa jak teraz.

Całkowicie się z tobą zgodzę, w szczególności a'propos tego gówniarstwa.

LordV 10-06-2003 08:11

nie wiem co było przed Hellsing - bo przed Hellsing na Forum niezaglądałem bo nieznałem, ale po Hellsing był wysyp :wink:

możliwe ze i Hellsing z wysypu, niewiem, bo niewiem od keidy datujemy wysyp :) ale pamiętam, że razem z Nami powstało PDF1 (R.I.P.) i szliśmy z nimi łeb w łeb czesto grając treningi... szkoda

Pchela! 10-06-2003 09:20

O ile pamietam to gdy powstał nasz klan po ok 3 tygodniach nagle zaczelo sie ich monozyc
My jesteśmy młodsi o ok 1 miech od was :wink:
[tz nie wiem jak teraz to sie liczy po polonczeniu z bezbronnymi ale tak to wyglada]
moze dlatego ze duzo lodzi zostało podłoczonych do sieeci w tym miesicu :wink: i wszyscy trafili na AA :jupi: :P

King 10-06-2003 09:49

Nie wiem co było przed Hellsing ale pewnogo dzionka grając na jednym z oficjalnych serwerów (mapka Bridge Crossing) spotkałem tam kilku Polaków z tagiem [Hellsing], po krótkiej rozmowie zaproponowali mi wstąpienie do klanu, mimo iż miałem 24 honor nie wiedziałem o istnieniu innych polskich klanów z czego bardzo się cieszę bo nie wiadomo gdzie bym trafił – a lepiej już trafić nie mogłem :D

[GROM]_Nightorc 10-06-2003 10:06

a ja pamietam jak spotkalem kilku z hellsinga gdzies na mpass... byl tam ar2r i o ile dobrze pamietam tlumaczylem wam co gdzie jak (jezeli chodzi o jakas rejestracje klanu itd) :)

Gniewosz 10-06-2003 10:24

Normalna kolej rzeczy. Teraz nastepuje laczenie klanow.

[GROM] com.bat 10-06-2003 12:37

Pamietam jak jedyny rozsadny serw stal u BrainCrusha... qrde to bylo granie...

[GROM]_Nightorc 10-06-2003 13:17

... Teraz sam jestem dziadkiem, wiec coz bym mogl dac mojemu wnuczkowi jak nie aao ver 1.9... on tez jest kims wyjatkowym...

piekne to bylo :)... a jak sie cieszylem kiedy zabilem kogos z tagiem [GROM],[Majestic] albo [1st.Pb]... Boze swietowalem wtedy :)

Pixel 10-06-2003 14:15

Ja kiedys z polskich klanow znalem tylko Grom. Chcialem sie do nich w grudniu zglosic , ale nie mialem mikrofonu. Jak juz dostalem mikrofon w styczniu to oni nie chcieli mnie przyjac :cry: Fakt ze swoje umiejetnosci opieralem na CSports i ze gralem tylko na bridge mozemy pominac :D :D Pozniej pogralem jakies 2 miechy na polskich serkach i zaczalem sie rozgladac z klanem. Padlo na 6BDS, bo widzialem ze ludzie od nich niezle kosza. Nie minal dlugi czas jak po dogadaniu sie z Antol'em zalozylem taga [6BDS_r]. Achia zapomnialem Pierwszy trening jaki gralem z 6BDS to bylo przeciwko Grom'owi na Radio :twisted:

ojest! 10-06-2003 14:43

Na poczatku byl Hellsing.Z Hellsing'u wylonil sie chaos... :wink:

Pchela! 10-06-2003 14:45

chaos to byl jak sie pojwiles sie na arenie AA :lol:

Hool.de.Nord 10-06-2003 14:52

Na początku był chaos ( [RS] Real Soldiers (tm) )... i nadal jest chaos! :wink:

ojest! 10-06-2003 14:53

Wszyscy portkami zaczeli trząść(nie wiem czy dobrze odmienlem :P )

[RD]matys 10-06-2003 14:59

a potem przylecial czerwony smok i wszystko zjarał ;]
prawda jest taka: 8)
Naprawde nie ma znaczenia po którym klanie nastąpił prawdziwy wysyp "gówniarstwa" ważne jest to że scena aao ciągle sie rozwija a nie zamiera. :arrow:
A klany są podstawą tej egzystencji (babka z polskiego sie kłania) wspólny chanel na tsie, taktyki, rozmowy, po prostu : ludzie z którymi mozna wspolnie pograć.
Do dzisiaj na kompie mam tylko jedną gre (wiadmom jaką), a gram w nią od smego początu- jeszcze sie nie zbrzydla.
I nazywajcie sobie "pózniejsze" klany jak chcecie, naprawde mi to jest EGAL, respect dla wszystkich tolerancyjnych ! :wink:

Johnny 10-06-2003 15:07

A ja mam takie pytanko (może śmieszne) Czy wstąpienie do klanu daje cos dla zwyklego gracza (poza tym że gra sie w drużynie). Są jakieś profity ?? Czy po prostu ludzie łączą się w klany bo nie chcą grać samemu kontra reszta świata?

Benjaminek 10-06-2003 15:42

Granie w klanie a raczej w meczu klanowym to zupelnie inna para kaloszy (na wsi mówią: zupelnie inna para gnojoskoków :) ) Kazdy ma jakąs swoją pozycje, rolę nie jest wolnym elektronem ... W klanie tak naprawde mozesz dopiero poznać taktyki walki na róznych mapach. ...

A tak nawiązując trchę do tematu moze Klany by uzyly troche fantazji i wymyślily historie swojego Klanu ... powstanie dlaczego jednostka powstala. Jakieś slawne bitwy przy ktorych dana jednostka sie szczegolnie wslawila ... itd ... wedle uznania. Oczywiście zwolniony by by np. grom .. grom to każdy wie :wink: :lol: ja bym z chęcia poczytal :)

Crazy 10-06-2003 15:48

Cytat:

Napisał Benjaminek
A tak nawiązując trchę do tematu moze Klany by uzyly troche fantazji i wymyślily historie swojego Klanu ... powstanie dlaczego jednostka powstala. Jakieś slawne bitwy przy ktorych dana jednostka sie szczegolnie wslawila ... itd ... wedle uznania. Oczywiście zwolniony by by np. grom .. grom to każdy wie :wink: :lol: ja bym z chęcia poczytal :)

Juz był na ten temat temat :) (ale mi wyszło) Całkiem ciekawa lektóra..

Benjaminek 10-06-2003 15:50

Dzieki biegne szuakac jak tylko odwale inna robote .. ale gafa :roll:

LordV 10-06-2003 16:49

Cytat:

Napisał Johny_[PL
]A ja mam takie pytanko (może śmieszne) Czy wstąpienie do klanu daje cos dla zwyklego gracza (poza tym że gra sie w drużynie). Są jakieś profity ?? Czy po prostu ludzie łączą się w klany bo nie chcą grać samemu kontra reszta świata?

to Ty nic nie wiesz? dlaczego Mu nic nie powiedzieliście? ale z Was koledzy!
No pewnie! same profity! jak tylko znajdziesz klan, lecisz na poczte, tam mają taki specjalny blankiet nr. AK47 ( panie w okienkach mówią na niego "kałach" - nie wiem dlaczego :? ), w każdym razie prosisz ten blankiet, wypełniasz zgodnie z instrukcjami i wysyłasz ( znaczek z opłątą państwową 5zł - ale się opłaca ), potem czekasz nie dłużej jak tydzień, przysyłają karton a w nim: wybraną przez Ciebie na formularzy spluwe, mundur, buty i legitymacje członkowską, ktróra daje zniżke w pralni i przy wejsciu do kina ale tylk ow dni niemażyste od 6:00 do 9:00 ( rano ) :P

Stary, sama frajda grania w drużynie to dostateczna "zapłata" :D

Drwal 10-06-2003 17:53

A ja pamietam jak kiedys moj nick skladal sie tylko z 5 znakow... :D

Nie wiem czemu ale jeszcze przed moim wstapieniem (na prosbe cl'a zreszta :twisted: ) to wlasnie najbardziej pamietam Ins_Camp w Defie i Szymona... :roll:

Ashura 10-07-2003 23:11

Data "wysypu" to moment uruchomienia zapisów do CBP dla klanów. Było to pod koniec kwietnia. Do tego czasu klanów było może z 10. A teraz... ?

Gambit 10-08-2003 11:55

A czy to ma jakiekolwiek znaczenie, który klan, kiedy powstał.... Ten temat jest żałosny... :?

[1st.PB]Ramon 10-08-2003 12:53

wg mnie ma to znaczenie, długo istniejące klany mają więcej doświadczenia i wiedzą co i jak robić aby być KLANEM bo jak tak patrze to niektórzy się uważają za klan bo mają taga, a to tak nie jest. Klan to jest bardzo skomplikowana instytucjia :D

Pozdrawiam

Gambit 10-08-2003 13:48

Tu się z tobą zgodzę, ale uważam, iż nie można im tego zabraniać. Jak młodsi chcą się jakoś wykazać i coś zacząć robić dla zabicia czasu, a inne "WIELKIE" klany stają im na drodze (często przez brak kultury, i negatywny stosunek do "początkującego" gracza)__/// TU CHCIAŁEM SKARCIĆ NIEKTURE KLANY ///__ :evil: to co on ma zrobić? Zbiera osoby sobie podobne i z nimi zaczyna swoją zabawę w AAO i klany z tym związane. Trzeba to zaakceptować, a bieg czasu i tak pokaże, że tutaj naprawdę przetrwają najsilniejsi. W tym czasie nabiorą doświadczenia, a może któryś z nich przyłączy się właśnie do Twojego KLANU i miło Cię zaskoczy swoimi umiejętnościami. :idea: :idea: :idea:

Inkub 10-08-2003 13:51

A ja uważam, że ten wątek zamienił się głównie w psychiczną masturbację co niektórych osób... Jakie to ma znaczenie, który klan był pierwszy czy ostatni... Wśród tych pierwszych na scenie AA nie ma już niektórych, pewnie część z tych, które powstały ostatnio przetrwa długo i ładnie się rozwinie...
Inkub

Pixel 10-08-2003 14:34

W temacie wogole chodzilo o cos innego. Mielismy rozmwiac o modzie wsrod klanow, czy wogole takie zjawisko istnieje, refleksje na ten temat. Nie wiem jak wy, ale ja widze ze czesto wlasnie tak jest. Zeby nie pisac ogolinkami. Klan Divd polaczyl sie ze Strongami, a pozniej byly inne polaczenia, mniej czy bardziej udane. Tak samo bylo z rekrutacja. Jakis znany klan otworzyl rekrutacje, to reszta klanow zeby nie byc w tyle tez otworzyla. W ta strone mial zmierzac watek. To juz nie moja wina o czym ludzie gadaja.

={GF}=Sammael_ 10-08-2003 14:52

- "A mój klan jest de best bo powstał milion lat temu :-)"
- "a mój jest bardziej best co prawda powstał 999 999 lat temu ale razem z nim powstał klan XCW"
Itd, itp. i tak bez końca....
Gwoli ścisłości wydaje mi się, że pierwsze połączyły się Bąbelki (egzorcysta cały czas w pogotowiu :D) z Dzikimi Żyletkami, a nie jak napisałeś Pixel, DivD ze Strongami, aczkolwiek... może mam luki w pamięci. Nie ma to, aż tak wielkiego znaczenia ale ścisłość to scisłość jak już tak dokładnie datujecie (datowanie węglowe? - za pomocą izotopu C14?) powastanie klanów, łączenia itd.

Sammael

Pixel 10-08-2003 15:04

Racja, moj blad. Jakos mi to wylecialo z pamieci ;) To byl tylko przyklad ;) :D

Catra 10-08-2003 21:50

A nie ELF z Vampires ?? był pierwszy ??

Crazy 10-09-2003 00:57

Oj chyba tak :)

[GROM]_Nightorc 10-09-2003 10:07

no ale to ma senes jezeli oba klany sa stosunkowo niewielkie...

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:08.

Copyright ©2002 - 2010 AmericasArmy.pl