America's Army PL

America's Army PL (http://forum.americasarmy.pl//index.php)
-   Forum polskich rozgrywek (http://forum.americasarmy.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   PLAAO - koniec II edycji rozgrywek (http://forum.americasarmy.pl//showthread.php?t=8884)

DAD 10-23-2005 10:28

PLAAO - koniec II edycji rozgrywek

W dniu wczorajszym, po dziewieciu miesiacach zmagan zakonczone zostaly rozgrywki II edycji PLAAO.

W tym czasie walke podjelo 70 klanow, lecz wiele z nich nie dotrwalo do zakonczenia rozgrywek.
Byla krew, pot i łzy 8)
Bawilismy sie bardzo dobrze i o to chyba w tym wszystkich chodzi.
Zawiazaly sie nowe klanowe przyjaznie, ale nie obylo sie tez bez klanowych zgrzytow. :wink:

Na dwa tygodnie przed ogloszeniem zakonczenia PLAAO o prym w ladderze wiodly trzy klany: PcLab, TRIBE i WNC-Squad.
Bylo jasne ze tylko bezposrednie konfrontacje miedzy tymi klanami przetasuje koncową klasyfikacje.

Ostateczne klasyfikacja medalowego podium wyglada nastepujaco.

I miejsce - TRIBE

II miejsce - PCLab.pl

III miejsce - WNC-squad

Serdecznie gratulujemy wszystkim klanom za udzial w rozgrywkach i mamy nadzieje ze rownie dobrze bedziemy sie bawic w nastepnych rozgrywkach.

Oczywiscie nalezy takze wyroznic pozostale klany:
IV miejsce - PBD - Polski Batalion Dywersyjny
V miejsce - Polish roll off

i podziekowac za udzial wszystkim pozostalym, a takze zaprosic do kolejnej edycji.

PLAAO - Admin Team

Skrang 10-23-2005 11:22

hooah tryby :D

kaktus 10-23-2005 11:57

Dla odmiany mogliscie przegrac :P

gratsy !!

FreshMeat 10-23-2005 13:38

Wg rankingu Buce są 4 :evil: Co to za oszukaństwo :!: :?: :!: :?: :!:

I gratki dla pierwszej trójki 8)

IIPen 10-23-2005 13:50

no wlasnie - to ze przestalismy uczestniczyc w rozgrywkach chyba nas nie dyskwalifikuje? :P

gratulacje :)

DAD 10-23-2005 14:10

Ha ! Teraz Buce ujawniaja swoje oblicze :lol:

Generalnie BUCe wycofali sie z rozgrywek, a w rankingu widnieja pogladowo :P

IIPen 10-23-2005 14:44

no to pogladowo jestesmy na 4tej pozycji :D :lol:
a przeciez od ponad 2ch miechow nie gralismy zadnego meczu :P
o czyms to chyba swiadczy :lol: ;p

eVaDe 10-23-2005 16:31

Gratz dla pierwszej 4 :D ( szczegolnie dla tych co sa poza podium :grin: :D :) 8) :razz:

Gasbot 10-23-2005 16:43

łał moj klan cos wygral 8)

btw no wlasnie co? :D

IIPen 10-23-2005 16:58

to samo co po pierwszej edycji ;p

czyli....

NIC :lol: :D :P ,
no oprocz wielkiej satysfakcji :)

fisheer 10-23-2005 17:26

I doswiadczen :wink:

Piter 10-23-2005 18:23

Cytat:

Napisał [WNC
-DAD]Generalnie BUCe wycofali sie z rozgrywek, a w rankingu widnieja pogladowo :P

Wcale że nie! :P Po prostu obraliśmy taktykę "przyczajony tygrys, ukryty smok" i obserwowaliśmy z ukrycia rozwój sytuacji, by zaatakować w dogodnym momencie (który nie nadszedł) :twisted:

!!c0rs$!! 10-23-2005 21:30

lol po 8 meczach Pr0^ zajely 5 miejsce. Nie bylo pewnie czasu na lepsze. Ale mysle ze nowa edycja to juz 30 meczy bez porazki ^^ Do zooobaaaczeeeenia .... :lol:

Natomiast troche zmieniam zadnie. Procz malych incydentow grało sie w sumie milo i bez tego czego sie spodziewalem - oskarzen itp :) Swoja droga Pr0^ rekrutuje - honor wszystko jedno jaki minimum 2 lata w AA, fragrejt i trcker nie wymagany, team speak tak :P. Doswiadczenie meczowe owszem :)
Gwarantujemy - zadnych treningow, szukani graczy przed meczem, 0 taktyki i tylko jedno na meczach - Total Pwnd. :roll:

fisheer 10-23-2005 21:33

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
lol po 8 meczach Pr0^ zajely 5 miejsce. Nie bylo pewnie czasu na lepsze. Ale mysle ze nowa edycja to juz 30 meczy bez porazki ^^ Do zooobaaaczeeeenia .... :lol:

Bylem pod wrazeniem dopoki nie spojrzalem na to z kim graliscie :wink:

!!c0rs$!! 10-23-2005 21:34

:) Nie martw sie przyszla edycje zaczniemy od Was :)

EDIT: chwale sie ze wczoraj obronilismy 1 miejsce w TWL 6 na 6 ... Jesli chce ktos DonateUs! to podam na pm numer konta ?

Uto 10-24-2005 07:45

Nie rozumiem, dlaczego mówicie że PLAAO to nic. Każdy miał prawo się zgłosić i wziąć udział w rozgrywkach, a to, że najlepsi pr0gejmerzy się nie zgłosili to ich sprawa. Póki co, w jedynym oficjalnym polskich ladderze wygrywa Tribe i to oni są No.1 w Polsce :!:

KoRdiaN 10-24-2005 07:51

o w morde :shock: ..

no to teraz te wywiady .. prezenty .. stado wielbicielek .. ojestttttttttt :lol:

byc dumny - pozdrawiac :grin:

z![e]nt0L...pL 10-24-2005 07:52

Żeby grać w PLAAO, trzeba sie zapisać na początku edycji czy mozna tak w środku ?:>

DAD 10-24-2005 07:59

Cytat:

Napisał =[PDS
=zIeNtOl.[pl]]Żeby grać w PLAAO, trzeba sie zapisać na początku edycji czy mozna tak w środku ?:>

Bylo mozna w kazdym momencie... mozna bylo bo jak widac sie skonczylo. :roll:

foCus. 10-24-2005 08:20

No i mamy 5 miejsce :lol:

BTW. Fisher .. musieliśmy sie zgrać ^^ :owned:

!!c0rs$!! 10-24-2005 09:36

Cytat:

Napisał Uto
Nie rozumiem, dlaczego mówicie że PLAAO to nic. Każdy miał prawo się zgłosić i wziąć udział w rozgrywkach, a to, że najlepsi pr0gejmerzy się nie zgłosili to ich sprawa. Póki co, w jedynym oficjalnym polskich ladderze wygrywa Tribe i to oni są No.1 w Polsce :!:

No coz gralem z tribe w TWL na moscie - podstawowa mapa... Czy sa numer 1 ? wynik to pokazal... :lol:

foCus. 10-24-2005 10:07

Trybiszcze nie są złe ale nie są też najlepsze . :P

entropy 10-24-2005 11:16

Faaajnie... bede mogl sobie wstawic do sygnaturki "PLAAO 2nd edition champions" whaahah joke :P

A moze zostanmy przy tym ze TRIBE to lamy i n00by (co jest zreszta prawda) i wygralismy plaao totalnie fartem i dzieki lapowkom... Moze wtedy niektorzy daruja sobie pisanie jacy to jestesmy i nie jestesmy...

Uto 10-24-2005 11:48

Tribe to jeden z najlepszych klanów z jakim miałem okazję grać.
To, że oficjalnie są najlepsi w Polsce to fakt, jeśli ktoś z tym chce dyskutować to jest niepoważny.
Nieoficjalnie są inne klane, które uważają się za lepszych, ale ich progejming nie pozwala schodzić do rynsztoka jakim przecież było PLAAO. :lol:

Liga-PL 10-24-2005 11:49

Phi, gdyby nie braki kadrowe BUC-a to wiadomo kto by wygral ta lige :P
To zobaczenia w nast. edycji !!!!! :twisted:

Zwirek 10-24-2005 11:50

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
Cytat:

Napisał Uto

No coz gralem z tribe w TWL na moscie - podstawowa mapa... Czy sa numer 1 ? wynik to pokazal... :lol:

taaa, most... szkoda ze nie wypadlo CQB, moze innym tonem bys o nas mowil... i tak, jestesmy numerem jeden w Polsce, mimo ze FX-y :krolik: sa lepsze, 1stPB :krolik: jest lepszy i pare innych klanow (my to nooby)... To ze ktos jest lepszy w Europie nie znaczy ze jest najlepszy w swoim kraju. Przyklad: Liverpool w ostatnim sezonie... wygrana w Lidze Mistrzow a w lidze angielskiej na piatym miejscu. Teraz czekamy na ESL... no ale was tam przeciez tez nie ma :dupa: :lol:

!!c0rs$!! 10-24-2005 12:14

lol.Zwirek Ty to jestes wybitny. Dupska nie pokazuj bo cie moze piec kilka dni jak je dorwe.... :grin:

Szanuje Wasze osiagniecie w Plaao i nie psuj tego dobrego wrazenia. Co do CQB... Bardzo mi sie podbalo wasze cqb jak lezeliscie za wieza w defie... to pokazaliscie cqb :) Oczywicsie nie wpomne o innych ciekawych epizodach ktore olalismy. Bo po co pisac znow o Polakach. Tak naprawde to tylko daltego ze jestescie z Polski nie chcielismy juz robic wiochy... Ale co nie jest nie pisze sie w rejestr mam nadzieje ze nastepnym razem pokazecie wiecej szacunku dla przeciwnika....

ops gralsimy jeszcze spara na mc kennie ... faktycznie do dzis pamietam ta lekcje cqb :grin:

Ja tam sobie pogrywam w PLAAO :>

Zwirek 10-24-2005 13:27

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
Szanuje Wasze osiagniecie w Plaao i nie psuj tego dobrego wrazenia.

Szanuje wasze osiagniecia, ale nie psuj tego dobrego wrazenia i nie wypowiadaj sie wiecej...

PS
Cytat:

Dupska nie pokazuj bo cie moze piec kilka dni jak je dorwe....
bedziesz mial przesrane... Kaczynscy nie lubia gejow...

Skrang 10-24-2005 13:58

zamknac topic, bo czempiony nie wygraly i poczuly sie urazone, jak nie im,a komus innemu gratulowano:P:P:P:P

Cors, nie gadaj tyle, bo kotem poszczuje :lol: wczesniej mu zeby naostrze i nie bede karmil :P TRIBE wygralo PLAAO i nic tego faktu nie zmieni :D a reszta to niepotrzebna gadka i zgrzyty. peace

!!c0rs$!! 10-24-2005 14:01

:) ee zwirek muchorek... nie bedzie tak zle. Bede sie ukrywal :) Masz kompleks? Ze taki nerwowy jestes? Tak btw pameiatam keidys takie przyslowie - Kto wypina tego wina - :D

Ty zwirus powinenes troszeke zastopowac. Akurat chyba najmniej pokazales..oczywiscie procz dupska. Ale to akurat kazdy potrafi.

Wygramy przyszla edycje :P Teraz zagralismy tylko 8 meczy. I bylo calkiem sympatycznie. Oczywiscie gramy ponad przydzialami klanowymi - tylko i wylacznie for fun.

Nie lubie kotów :roll:

Swoja droga ja tam triby lubie mialem okazje goscic u nich na tska i troche pogadac dlatego dziwi mnie nerwowa postawa zwirka... w ogole kto to jest zwirek?

Uto 10-24-2005 14:09

Przypomniał mi się kawał:
Przychodzi menel do monopolowego i wypinając dupsko prosi o 4 wina. Na to mu baba:
- Co się pan tak wypina?
a on jej:
Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
Kto wypina tego wina

:shock:

!!c0rs$!! 10-24-2005 14:10

2 minute zastanawiam sie nad tym dowcipem :slap:

Crazy Sam 10-24-2005 14:19

Wiesz Corsik... Fakt jest faktem, że przez 9 miesięcy pracowaliśmy na tą lokatę i teraz chłopaków (mnie również) denerwuje jak Ty sobie z ładnego kawałka życia poświęconego na ten wynik drwisz. Wiemy, że jesteście de best etc. i gdzie tam takie Tryby mogą się z Wami równać, ale FAKT jest FAKTem, że wygraliśmy jedyną jak na teraźniejszą chwilę polską Ligę (ladder). Gadanie, że Ci są lepsi etc. Wcale nie zamierzam się z tym kłucić - wiemy gdzie nasze miejsce w szeregu, ale też chyba nasza wytrwałość w dążeniu do celu powinna być jakoś doceniona.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, że są w polsce dużo lepsze klany, ale wiesz... nieobecni głosu nie mają. Trzeba było wziąść swój klan, zapisać się do PLAAO skopać tyłki wszystkim, skończyć Ligę z bilansem 40-0 i wtedy gadać, że jesteście da best etc.

Proszę Cię Cors jeszcze raz... Uszanuj naszą pracę oraz wysiłek i oszczędź sobie tych docinków.

A tak ogólnie to... Dzięki za parę miłych słów ;) [to akurat nie do Ciebie Cors :P]

DAD 10-24-2005 14:23

Bo do dowcipow Utka trzeba sie umiec przestawic.
Kolejny dowod jest w temacie rekrutacji - odnoscie gwaltow :lol: , tez malo kto skumal.

Odnoscie PLAAO i TRIBE. Zakonczce dziwne insynuacje.
Przyklad Zwirka o Liverpool i LM jak najbardziej trafny.
To aktualnie jedyna polska liga AA i wygrali ja wlasnie TRIBE.
Zgadzam sie, ze na scenie miedzynarodowej wyglada to inaczej i niektore polskie klany sa lepsze. NIe zmienia to faktu ze w rozgrywkach czysto polskich ich nie bylo.
Pamietajcie ze kazde rozgrywki sa po to aby sie dobrze bawic.
Niestety tutaj widze kolejne polskie przyzwyczajenia do umniejszania nie swoich sukcesow :roll:

KoRdiaN 10-24-2005 14:29

o czym tu nawijac .. przeciez to cors .. :lol: niech ocenia .. olac 8)

!!c0rs$!! 10-24-2005 14:40

Ech szkoda ze ne meczu nie byles taki hardy. Hardy Gardy...

I nie oceniam. Porpostu sie nie zgadzam z pewnymi wypowiedziami.

Co do ciebie kordian - lolek jestes. Nie rozumiem mielsicie szanse cos udowadnic 2 razy - i co nie da sie? po "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" teraz tutaj konczy sie na pokazywaniu dupy w glupich emotikonkach i okazywanie jak bardzo to cwany jestes...

Poprstu zdziwly mnie teksty ze tribe sa najlepsze w polsce. Czy tylko sama stac na normalna odpowiedz? Macie ze zwirkiem kompleks to mogliscie go wyleczyc.

Zwirek 10-24-2005 15:19

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
Ech szkoda ze ne meczu nie byles taki hardy. Hardy Gardy...

taa, jedna runde gralem to mogles zobaczyc jaki hardy bylem :lol:

Shibby 10-24-2005 15:19

Cors, daruj sobie... Jestes pro, zajebisty, boski... Juz to wiemy...

Boli Cie, ze to nie Pr0 wygralo PLAAO tylko TRIBE? Bylo sie zapisac wczesniej i grac przede wszystkim z tymi, ktorzy w rankingu byli wyzej (bo za wygrana z takimi dostawalo sie wiecej punktow). Przyjeliscie inna taktyke i starczylo tylko na 5 miejsce (to i tak niezle z taka iloscia meczy).

I nie probuj zmieniac faktow, bo faktem jest ze TRIBE zostalo mistrzem.

Nie lepiej pogratulowac tylko na sile wprowadzac zamet i szukac sobie wrogow? A potem sie dziwia, ze ich klan jest powszechnie nielubiany... Na taka opinie samemu sie pracuje, oszczedz tego kolegom...

entropy 10-24-2005 15:38

Cors, apropos tych "kompleksow" to ty sie najbardziej podpasowujesz i to nawet podrecznikowo (wiem, bo costam studiowalem psychologie :P). Gdzie nie spojze tam mowisz ze nam wlaliscie, ze zwirek nic nie pokazal, jacy to wy wspaniali gracze i ze nam wkopujecie za kazdym razem jak gramy... JA WIEM ZE JESTESCIE LEPSI... =], ale co to zmienia...? kompletnie nic. To nie my pisalismy ze jestesmy najlepsi bo tak wcale nie uwazamy... wiec skonczcie juz ta glupia rozmowe ojest =)

PS: co do tych "ciekawych epizodow" to sie od was zaczelo... 8)

B@RTOLU$ 10-24-2005 15:39

Cytat:

Napisał KoRdiaN
o czym tu nawijac .. przeciez to cors .. :lol: niech ocenia .. olac 8)

To tylko corsik,biedny,malutki, niespelniony Progejmerek,ktory w 3rd nie miescil sie w skladach na mecze....zaraz napisze ze na meczu by mnie zgniotl,ownedowal itd...jednym slowem...OLAĆ bo jakie to ma znaczenie? :lol:

Zwirek 10-24-2005 16:12

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
w ogole kto to jest zwirek?

ktos, kto w przeciwienstwie do Ciebie nie wywyzsza sie, gra fair, nie dazy do wygranej za wszelka cene i przede wszystkim starszy i (chyba) madrzejszy od Ciebie...

Wikila 10-24-2005 16:17

Tak to wlasnie jest jak ktos nie odroznia zagadnien. Skoro temat dotyczy PLAAO tzn., ze TRIBE byli najlepsi w Polsce wsrod klanow ktore zapisaly sie i graly w tej lidze....

Czy to az tak trudno zrozumiec... ??

Napisales sie cors ... napisales.... i co z tego wynika ?? Kompletnie nic .... bo kazdy normalny czlowiek rozumial od razu o co chodzilo, wedlug wlasnego uznania gratulujac zwyciezcom badz nie....

Trzeba bylo sie zapisac i grac, a nie zazdrosc teraz zzera, ze ktos inny jest w centrum i dostaje pochwaly...

entropy 10-24-2005 16:25

Hmm... akurat watpie by tu chodzilo o zazdrosc, ale co ja tam wiem... =]

Shibby 10-24-2005 16:58

A z tego wszystkiego zapomnialem Tribe'om pogratulowac. :P

No to gratulacje. :) Zasluzyliscie na zwyciestwo i jeden zakompleksiony czlowieczek tego nie zmieni. :)

fisheer 10-24-2005 17:09

Czas na sprawdzian w ligach ESLa i TWLa :wink:

!!c0rs$!! 10-24-2005 17:16

Rotfl :) Teksty typu ze sie nie mieszcze w skaldzie itp wsadz sobie do lamusa :) Bo to troche zalosne ze takie rzeczy wypisujesz. Ktos keidys rzucil haslo lolek podchwycil. Widzisz ostanio mialismy problemy w klanie ciesze sie ze z nich wychodzimy wraca stara gwardia. Takze bartolus. Tym razem powiem Ci to jeszcze raz. Poniewaz keidy zdobywalismy twlka bylem idle tym razem zagralem o to 1 miejsce. I udalo sie obronione :)
To powiem Ci bartolus ze lolek jestes :)

Mam nadzieje ze triby sei tam nie spieniliscie za bardzo ?:)

FreshMeat 10-24-2005 17:21

Dobra wkurzony jestem, że nie został wymieniony BUC. To, że nie grał w ostatnim czasie to przecież nie wina wiekszości jego graczy, ale lamusowatego dowództwa :P :P :twisted:

Dlaczego cały "klan" ma cierpieć :?:

Przecież Bucom należało się to 4 miejsce chociażby, za zwycięstwa nad dwoma pierwszymi klanami. Ehhh ... zostałem oszukany i to już drugi raz w ostatnim czasie (kwa kwa). I na jakiej podstawie klan został niby wycofany :?: :?:

Grrrr ...

I cały czas gratulacje dla wszystkich, którzy z Bucami wygrali :P , bo to się tylko tak naprawdę liczy :lol: :lol: :lol:

entropy 10-24-2005 17:23

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
ostanio wrocilem i nawet udalo mi sie obronic 1st w TWL

A ja glupi myslalem ze to zasluga "druzyny"...

A co do reszty... to juz niewazne, bo widze ze dla Ciebie ta gra znaczy znacznie wiecej niz dla nas, pozdrawiam =)

Wikila 10-24-2005 17:37

Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
Takze bartolus. Tym razem powiem Ci to jeszcze raz. Poniewaz keidy zdobywalismy twlka bylem idle tym razem zagralem o to 1 miejsce.

O ile dobrze pamietam to w szkole podstawowej uczyli, ze zdan nie zaczyna sie od: także, ponieważ, więc, itd........ :P

!!c0rs$!! 10-24-2005 17:44

Cytat:

Napisał Wikila
Cytat:

Napisał !!c0rs$!!
Takze bartolus. Tym razem powiem Ci to jeszcze raz. Poniewaz keidy zdobywalismy twlka bylem idle tym razem zagralem o to 1 miejsce.

O ile dobrze pamietam to w szkole podstawowej uczyli, ze zdan nie zaczyna sie od: także, ponieważ, więc, itd........ :P

Cos jeszcze mi powiesz?:] Widzisz synku ja sie troche poedukowalem mam dobra prace i nie nazekam. Wybacz mi jesli cie to urazilo w ogole co to za banda noobow. Dajcie jakas cenzure!Cenzura Halo?

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:51.

Copyright ©2002 - 2010 AmericasArmy.pl