America's Army PL

America's Army PL (http://forum.americasarmy.pl//index.php)
-   Offtopic (http://forum.americasarmy.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   OT - wiek (http://forum.americasarmy.pl//showthread.php?t=20812)

Dario^ 11-24-2011 17:47

OT - wiek

Cytat:

Napisał GNSTopik (Wiadomość 295301)
nie chodziło o nas a jak zwykle sie wcinasz i masz ciśnienie na ^GNS^ odpuść w koncu synek ...
wyrwał cos z kontekstu całej rozmowy bo zobaczył ze Topik coś napisał i już mu sie trolowanioe włączyło....

Jak byś miał tyle lat co ja albo był starszy to może te "synek" bym przełkną a tak to zostawić nie można :P
Jak bym policzył twoje posty synek które nic nie wnoszą do tego tematu to wyszło by na to że ty tu trolujesz synek. Te które coś wnoszą to trzeba ze trzy razy przeczytać aby zrozumieć o co ci chodzi synek . Synek = Lubie to ! hahaha

GNSTopik 11-25-2011 04:58

Cytat:

Napisał Dario^ (Wiadomość 295314)
Jak byś miał tyle lat co ja albo był starszy to może te "synek" bym przełkną a tak to zostawić nie można :P
Jak bym policzył twoje posty synek które nic nie wnoszą do tego tematu to wyszło by na to że ty tu trolujesz synek. Te które coś wnoszą to trzeba ze trzy razy przeczytać aby zrozumieć o co ci chodzi synek . Synek = Lubie to ! hahaha

a skąd ty synek wiesz ile ja lat mam człowieku powiedziałem ci nie wpierdzielaj się w temat który Cie nie dotyczy!

GrzesiekP 11-25-2011 05:33

Cytat:

Napisał GNSTopik (Wiadomość 295316)
a skąd ty synek wiesz ile ja lat mam człowieku powiedziałem ci nie wpierdzielaj się w temat który Cie nie dotyczy!

Cytat:

Napisał GNSTopik (Wiadomość 295265)
Od 25 października nie jestem studentem małpeczko :*

Widzisz Paweł ... albo jesteś młodszy od Darka albo jesteś starszy i osioł, bo kiblowałeś w przedszkolu ;P

GNSTopik 11-25-2011 05:38

Cytat:

Napisał GrzesiekP (Wiadomość 295317)
Widzisz Paweł ... albo jesteś młodszy od Darka albo jesteś starszy i osioł, bo kiblowałeś w przedszkolu ;P

wiesz sa wieksze problemy o ktorych nie musze tu pisać i się nikomu tłumaczyć kolego G. a poza tym nikt nie powiedział że studia trzeba kończyć w wieku 24-25 lat ... może ktoś drugi kierunek robił ?

GrzesiekP 11-25-2011 05:42

Kolego P - owszem są i rozumiem to.

Tak kończąc swój niesforny znowu offtop - w ciekawy sposób prowadzicie tutaj dyskusje :P Non-stop napinki na siebie robicie, które admin powinien tępić i zostawić pikselową przestrzeń na sprawy związane z ligą, a nie osobistymi wycieczkami.

Weźcie się chłopy za siebie, bo niedługo start ligi będzie się wiązać z biciem piany na czas, a nie AA3 :D

Edit:
Nie myl drugiego kierunku z drugim stopniem ;)

GNSTopik 11-25-2011 07:00

Cytat:

Napisał GrzesiekP (Wiadomość 295319)
Edit:
Nie myl drugiego kierunku z drugim stopniem ;)

zdecydowanie nie myle :) i wiem o czym pisze :)

[Hornets]LELEK 11-25-2011 08:21

Cytat:

a skąd ty synek wiesz ile ja lat mam
Profil ESCN... :D

GNSTopik 11-25-2011 09:14

Cytat:

Napisał [Hornets]LELEK (Wiadomość 295323)
Profil ESCN... :D

o ile ktos podał prawdziwe dane ....

fo$fik 11-25-2011 12:23

O w morde... taka e-drama i ja to dopiero teraz widzę :shock:
Czytałem to ze 20minut ;) Ale mi się humor w pracy poprawił ^^

Topik skończ pisać, usuń enter z klawiatury czy cuś bo gdzie byś się nie wypowiedział to następstwem Twoich wypowiedzi jest kataklizm zwany "burdel".

Cicho być, dobrze jest, następnym razem na stronie ESCN trzeba umieścić kolejki gdzie kto gra i zrobić automat ;) 3 sezon a automatu NIET!

Nooo i jak będzie jakaś nowa edrama dajcie znać jakoś mailem czy jakoś tak ;)

GNSTopik 11-25-2011 12:32

Cytat:

Napisał fo$fik (Wiadomość 295327)

Topik skończ pisać, usuń enter z klawiatury czy cuś bo gdzie byś się nie wypowiedział to następstwem Twoich wypowiedzi jest kataklizm zwany "burdel".

toc to nie ja zacząłem widać żle czytasz :) albo rozumiesz tak jak chcesz rozumiec :)

tidididi 11-27-2011 08:40

Że ja tu wcześniej nie wszedłem.

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:11.

Copyright ©2002 - 2010 AmericasArmy.pl