America's Army PL

America's Army PL (http://forum.americasarmy.pl//index.php)
-   Forum polskich rozgrywek (http://forum.americasarmy.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Strona CBP ... nadal nie działa (http://forum.americasarmy.pl//showthread.php?t=2738)

Sundowner 09-20-2003 13:34

Strona CBP ... nadal nie działa

No właśnie .. to już drugi dzień... można wiedzieć co się stało ?

Zodiac 09-20-2003 18:17

Uaktualniane są serwery linuxowe firmy GRY-OnLine.

Kot 09-20-2003 18:22

Sun, co klamiesz, przeciez dziala :twisted:

Sundowner 09-20-2003 18:28

Cytat:

Napisał [6BDS
_Kot_PL]Sun, co klamiesz, przeciez dziala :twisted:

"Pokaż go, to palcem, bo chce uwieżyć że śnie"

http://cbp-aao.gry-online.pl/ nie działa (110 = timed out)

PS. Nie mam nastroju na żarty

Zodiac 09-20-2003 18:36

Nie działa, sam sie właśnie zorientowałem, dopiero co do kompa od wczoraj siadłem. Admini się nie oddzywaja wiec pewnie pracują. Myśle że do jutra już się uporają.

Merkav 09-20-2003 18:52

Podobny problem jest z CMHQ u niektorych nie dziala a u niektorych dziala :)

Update

Mi CBP dziala podobnie jak HQ :)

[1st.PB]muzaMen 09-20-2003 19:13

CBP nie chodzi oraz nasza strona klanowa nie chodzi, dokladnie z tego samego powodu. Wkoncu to ten sam serwer.

Catra 09-20-2003 19:25

Mi tam wszystko działa :P

LeW 09-20-2003 20:48

Wlasnie... dzis mi pare ludzi sie pytalo czy moge otworzyc str. CBP, bo u nich nie dziala, az sie przestraszylem :lol: Panowie u mnie ta str. dzial bez zarzutu.

Kot 09-20-2003 20:55

Cytat:

Napisał Catra_PL
Mi tam wszystko działa :P

Mi tez, tylko troche z lagiem. Dlatego Ci Sun napisalem, ze dziala

Shooter 09-20-2003 21:23

Jeeeeeeejku. Ręce opadają, ci twierdzą, że działą, ci, że nie działa...Proponuję rostrzygnąć to na ubitej ziemi. Nie prościej po prostu zdać sobie sprawę, że strona raz działa, a raz nie :lol: na około 20 prób, udało mi się wejść na stronę mniej więcej 4 razy. W TYM MOMENCIE strona jest offline. I niech mi jeszcze ktoś napisze, że nieprawda, bo JEMU dział/nie działa... :bash:

Catra 09-20-2003 22:37

To nie możliwe żebym miał tyle szczęscia ;) poporstu od wczroaj za każdym razem mi się CBP otwierało szybko i bezproblemowo moze to coś innego ?? :?

.error.[Bizon] 09-21-2003 11:25

Znaczy mnie wszystko chodzi ale mam lekkie zastrzezenia do szybkosci :D

[1st.PB]muzaMen 09-21-2003 14:09

Nie wiem jak u innych, ale od samego poczatku problemu nie udalo mi sie wejsc ani razu na nasza klanowa strone i na CBP.

Zodiac 09-21-2003 14:16

Rozmawiałem przed chwilą z szefem. Coś sie stało z serwerem linuksowym, nie wiedzą co a sam system nie odpowiada. Dopiero jutro mogą coś z nim zrobić.

Marcin A. 09-22-2003 10:43

Temat nieaktualny, bo strona juz dziala, ale pamietajcie ze jest jeszcze cos takiego jak cache i dlatego strona moze sie otwierac u jednych a drugich nie, tylko info sa dosc stare, bo z czasu ostatniego wejscia na nia.

WUKASZ 09-22-2003 10:53

Mi wciaż nie działa.

Sundowner 09-22-2003 11:32

Cytat:

Napisał WUKASZ
Mi wciaż nie działa.

Yup... nadal serw nie odpowiada

Zodiac 09-22-2003 11:39

No i już wszystko jasne. To wina tepsy. Każde łacze na Neo+ (nie wiem czy SDI i reszta tez) gubi pakiety na bramce w Lodzi.

Dzwoniłem do kretynów z tepsy. 30 minut czekania aż geniusz w końcu podniesie słuchawkę, potem przez 40 minut słyszałem że jeśli WP mi działa to reszta ich nie interesuje. Koleś najwyraźniej nie mógł zrozumieć zdania "wasza bramka w Łodzi generuje opóźnienia", bo znikał na 10 minut i twierdził co chwile bym sprawdził WP. Nie ma to jak fachowcy.

Nie wiem kiedy to naprawią. Admini z GRY-OnLine działają, ale sami mówią że z tepsą się trudno dogadać (czyt. nie ma takiej opcji). Nie wiem co zrobic w tej sytuacji, na mejle nie odpowiedzą, a ich obsługa techniczna jest śmiechu warta.

Hunt.ER 09-22-2003 12:59

Stał sie cud :D Mi CBP przez 3 dni nie działało a dzisiaj już działą :D

Catra 09-22-2003 14:08

no to juz wiem czemu mi działa tak wspaniale , ==> bo ja zodzi jestem :D:D

wisNiaT7 09-22-2003 14:57

Mi dziala juz od 5dni:)

Hool.de.Nord 09-22-2003 16:03

Dziwne... działa... :wink:

[1st.PB]muzaMen 09-22-2003 18:41

Mi juz wszystko dziala, CBP i strona polbatu... :jupi:

)(RB)(Blokers 07-18-2004 20:18

Hm

Hmm to stego wyniki ze u niekturych dzala a u niekturych dzala .Bo akurat w mojum klanie dla nikogo nie dzala :shock: Ciekawo jaka to przyczyna moze ktos wie :D :D :D

BrYK 07-18-2004 20:21

Re: Hm

Cytat:

Napisał )(RB)(Blokers
Hmm to stego wyniki ze u niekturych dzala a u niekturych dzala .Bo akurat w mojum klanie dla nikogo nie dzala :shock: Ciekawo jaka to przyczyna moze ktos wie :D :D :D

Czy ty jestes tak malo spostrzegawczy czy tylko takiego udajesz?

Moze zobaczysz na daty wyslania tych postow nad Twoim?

[KsH]Edward.Teach 08-10-2004 07:22

a kiedy bedzie dzialalo?
ktos cos moze napisac o zaawansowaniu prac?

Zodiac 08-10-2004 22:15

Jest już wszystko poza samym systemem rozgrywek. Tzn trzeba dodac tylko graficzny szablon i musze zapoznać sie z regulaminami, by zgodnie z nimi zbudowac rozgrywki. Strona i wprowadzanie danych jest gotowe. Czekam na powrót Marudy aka Witka, coby mi się miło i przyjemnie pracowało ;)

B@RTOLU$ 08-10-2004 22:19

Cytat:

Napisał Zodiac
Czekam na powrót Marudy aka Witka, coby mi się miło i przyjemnie pracowało ;)

Tak, tylko ze Witek wraca podobno dopiero w polowie wrzesnia ;(
Ale czesto go widze na GG wiec moze.... moze :wink:

ojest! 08-10-2004 22:42

Cytat:

Napisał B@RTOLUS (PL)
Cytat:

Napisał Zodiac
Czekam na powrót Marudy aka Witka, coby mi się miło i przyjemnie pracowało ;)

Tak, tylko ze Witek wraca podobno dopiero w polowie wrzesnia ;(
Ale czesto go widze na GG wiec moze.... moze :wink:

Nie w polowie, tylko 20 wrzesnia :P
Witek ciezko haruje ( :lol: ) ... Chyba tylko dla ciebie sie pokazuje na GG :]

B@RTOLU$ 08-10-2004 22:46

Cytat:

Napisał YaHhOo!
Chyba tylko dla ciebie sie pokazuje na GG :]

Taaa jasne, a skad ty mozesz wiedziec jak dopiero wrociles z wakacji?? :P

[1st.PB]Ramon 08-11-2004 11:59

no u mnie teraz ma opis: " w cafe w dojczach", ale wątpię zeby mogł sfobodnie współpracować z zodiaciem :wink:

ojest! 08-11-2004 12:15

Sledzicie Witka? ;p

Jak wroci, to pewnie zajmie sie tym :]

Ziggy- 08-11-2004 12:31

Spokojnie. Wspopraca nie jest ciagla jak bym byl w polsce ale wystarczajaca zeby Zodiac wszytko wiedziala jak ma robic. Na 1 pazdziernika planujemy rozruch cbp. Pierwszy na ruszt pojdzie ladder.

ojest! 08-11-2004 13:13

I teraz robie za innych:

Uuuuuu dopiero 1.10.2004 ? Tak dlugo mamy czekac? Bleeeee
Na dodatek jeszce ladder a nie liga :/ Bleeeeee

:D

Pixel 08-11-2004 13:23

A ja bede zlosliwy :)

Tlumacze slowa Witka:
"Spokojnie." -> Nie spieszy nam sie. Jeszcze sie troche polenimy i pomyslimy czy zabrac sie do roboty. 8)

"Wspopraca nie jest ciagla" -> Raz na tydzien zagadam do Zodiaca zapytac jak ida prace. On powie ze dobrze. On sie zapyta o regulamin, ja tez powiem ze dobrze :shock:

"...ale wystarczajaca zeby Zodiac wszytko wiedziala jak ma robic." -> Zodiac: "No pewnie ze wiem co mam robic, CBP no nie ??" :roll:

"Na 1 pazdziernika planujemy rozruch cbp." -> A wezmiemy starego laddera i rzucimy jako beta testy gdzies kolo 15 pazdziernika zeby nie bylo ze sie obijamy. Gdzies kolo 1 listopada powiemy ze padla baza danych to sie moze troche odczepia.

"Pierwszy na ruszt pojdzie ladder." -> A pozniej Liga i wszystko spolonie i nic ine bedzie . Ale ja jestem zly. Wzialem kase od frajerow i ich wycyckalem. Sasasasa :twisted:

Ziggy- 08-11-2004 13:36

Za tlumacza roboty bys nie dostal. Za psychologa tez nie. :)

sasasasasa

FreshMeat 08-11-2004 13:39

Cytat:

Napisał Pixel
A ja bede zlosliwy :)

Tlumacze slowa Witka:
"Spokojnie." -> Nie spieszy nam sie. Jeszcze sie troche polenimy i pomyslimy czy zabrac sie do roboty. 8)

"Wspopraca nie jest ciagla" -> Raz na tydzien zagadam do Zodiaca zapytac jak ida prace. On powie ze dobrze. On sie zapyta o regulamin, ja tez powiem ze dobrze :shock:

"...ale wystarczajaca zeby Zodiac wszytko wiedziala jak ma robic." -> Zodiac: "No pewnie ze wiem co mam robic, CBP no nie ??" :roll:

"Na 1 pazdziernika planujemy rozruch cbp." -> A wezmiemy starego laddera i rzucimy jako beta testy gdzies kolo 15 pazdziernika zeby nie bylo ze sie obijamy. Gdzies kolo 1 listopada powiemy ze padla baza danych to sie moze troche odczepia.

"Pierwszy na ruszt pojdzie ladder." -> A pozniej Liga i wszystko spolonie i nic ine bedzie . Ale ja jestem zly. Wzialem kase od frajerow i ich wycyckalem. Sasasasa :twisted:

:lol: :lol: :lol:

Sesesesesesese chyba ... niezłe Pixel niezłe ... obśmiałem się trochę ...
Z tym krojeniem frajerów to czy ja wiem ... taka suma to nic przy byle jakiej aferze, które się dzieją wokół ...

Czemu ladder :?: :?: Ja chcę LIGĘ ja chcę LIGĘ :!: :!:
Mam dość ladderów na codzień ...
A 1 październik to data rozpoczęcia zapisów chyba ... dobra i tak nie wiem czy polskie rozgrywki mi osobiście potrzebne, ale mam nadzieję, że tam kiedyś ruszą ...

Simplus|Lukasz 08-13-2004 12:39

Pewnie Liga ruszy w 2005 roku albo jak bedzie juz wersja 2.3 :lol:
Chyba nie ma sensu czekać :?

Ziggy- 08-13-2004 13:06

Ludzie, zacznijcie narzekac jak juz bedzie pierwszy pazdziernika. Spekulacje jakoby wszytko bylo "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"owe sa nie na miejscu i nie maja zadnych podstaw.

Moze pogadacie o tym jak do zbierac reszte kasy dla Zodiaca.

Bedzie ladder, liga i play off'y i wszytko bedzie funkcjonowac.

Hunt.ER 08-13-2004 13:13

No cóź szkoda że tyle jeszcze trzeba czekać :( Ale wierze że warto :)

Ziggy- 08-13-2004 13:26

Bedzie to na prawde profesionalny system rozgrywek. Wart 5 razy wiecej niz zaplacilismy.

Hunt.ER 08-13-2004 13:29

Ekhmmm ... ja nic nie zapłaciłem :oops: głupio sie czuje :P

FreshMeat 08-13-2004 20:12

Ja trochę tam zaplaciłem i też czuję się głupio ... Witek na mnie krzyczy ... i w ogóle ... a tak go lubiłem i w ogóle ... a to pewnie przez te Niemcy ... bo tam to nikt Polaków nie lubi ... i w ogóle ...

A tak bardziej poważnie to jestem ciekawy jak to wyjdzie w "praniu" ... naprawdę ... i czy znowo będzie mnóstwo pretensji od malkontentów ... dobra ...

i na koniec

GO Zodiac :!: GO Witek :!: 8)

Zodiac 08-16-2004 18:28

Spokojnie, zapłaciliście i będziecie mieć.

Napisanie ligi to nie jest sprawa na dwie nocki. Gdyby to była prosta sprawa, mielibyście już 10 innych do wyboru w Polsce. Musicie więc uzbroić się w cierpliwośc, bo na prawde pracy mam sporo, a marudzenie nic tu nie da :)

mini 08-17-2004 06:31

A tak dla wiadomosci jest moze jakas zaplanowana data otwarcia CB??

[KsH]Edward.Teach 08-17-2004 08:17

Cytat:

Napisał Zodiac
Spokojnie, zapłaciliście i będziecie mieć.

Napisanie ligi to nie jest sprawa na dwie nocki. Gdyby to była prosta sprawa, mielibyście już 10 innych do wyboru w Polsce. Musicie więc uzbroić się w cierpliwośc, bo na prawde pracy mam sporo, a marudzenie nic tu nie da :)

ale w tydzien.. znaczy 5 nocek jest.
a jednym udalo sie laddera uruchomic od reki z darmowego skryptu.
tutaj rodzi sie pytanie czy musicie wywazac otwarte drzwi.
skoro ktos napisal system liczacy punkty w ladderze to po co pisac wlasny? moze wystarczyloby dorobic system wyzywania na mecz i losowania mapy.
itd itd.
teraz jest za pozno na dyskusje na temat tego jak to zrobic.
ale mozesz byc pewny ze byloby 10 roznych systemow rozgrywek miedzyklanowych i nie jest problemem ich napisanie, ale raczej checi. udowodnili to RD w swoim PLAAO ze nie wystarczy zrobic, ale trzeba poswiecic temu sporo czasu i energii, oni oblali egzamin.
i ja rowniez jakis czas temu rozwazalem cos takiego, ale mi sie odechcialo, na sama mysl ze ktos bedzie musial tym krecic ;p
powtorze: nie chodzilo o samo wykonanie, ale o prowadzenie.
co jak co, ale 4, 5 czy 6 miesiecy to chyba troche duzo :/
nawet ja zaczynam tesknym okiem patrzec na CBP, zwlaszcza po doswiadczeniach PLAAO :shock:

lpz 08-17-2004 08:43

Cytat:

Napisał [KsH
aron.PL]
a jednym udalo sie laddera uruchomic od reki z darmowego skryptu.
tutaj rodzi sie pytanie czy musicie wywazac otwarte drzwi.
skoro ktos napisal system liczacy punkty w ladderze to po co pisac wlasny? moze wystarczyloby dorobic system wyzywania na mecz i losowania mapy.
itd itd.

Hmmm, ale na takie poczynania chyba potrzeba zgody autora/ów skryptu?
Byc moze i wykupienie jakiejs licencji?

Pytam z ciekawosci :)

Dj. Gargamel 08-17-2004 10:51

te skrypty o ktorych wspomnial sa chyba oparte na licencji GNU czyli sa darmowe ale jak aron slusznie zauwazyl do sowjego dzialania potzrebuja nadzorcy - cbp zarowno ladder jak liga maja byc samodzialajace to ich prowadzenie nie bedzia potzrebna zadna osoba

Deshroom 08-17-2004 10:56

@Zodiac

nie śledze dokładnie tego tematu ale mam wrażenie że 10 stron wcześniej (był taki topic o CBP co miał ze 30 stron) pisałeś że dlatego bierzesz (jeszcze wtedy jej nie miałeś) za to kase żeby odstawić pozostałe projekty i zająć się CBP, a teraz piszesz że masz dużo pracy i muszą czekać :wink:

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:38.

Copyright ©2002 - 2010 AmericasArmy.pl