America's Army PL

America's Army PL (http://forum.americasarmy.pl//index.php)
-   Ogólne 2.8.x (http://forum.americasarmy.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   Wystawianie swoich przeciwnikowi? (http://forum.americasarmy.pl//showthread.php?t=18709)

boomcha 09-27-2009 11:57

Wystawianie swoich przeciwnikowi?

1. Czy jest możliwe, żeby jeden gracz komunikował sie z drugim grającym w przeciwnej drużynie i wystawiał mu swoich?

Pytam bop właśnie z takimi matołami grałem - o ile to jest możliwe. Z gry to wynikało na 99% w/g mnie.

2. Jak możne spraw sprawdzić i jakie sa możliwe konsekwencje?

3. Kiedyś był tracker ameri9casarmy.de...jest teraz coś takiego?

zylka5 09-27-2009 13:24

Cytat:

1. Czy jest możliwe, żeby jeden gracz komunikował sie z drugim grającym w przeciwnej drużynie i wystawiał mu swoich?

Pytam bop właśnie z takimi matołami grałem - o ile to jest możliwe. Z gry to wynikało na 99% w/g mnie.
Jeżeli się znają, to mogą się komunikować za pomocą zewnętrznego programu niepowiązanego z grą, np. poprzez TeamSpeak, Xfire czy nawet zwykłe Gadu-Gadu.

-misiu 09-27-2009 13:39

Ghosting runda pierwsza ;)

Nic mu nie zrobisz. Ew. możesz próbować wykopać gościa z serwera.

malyxxl 09-27-2009 14:59

Bardzo często się takie sytuacje zdarzają, szczególnie gdy zobaczysz osoby z tego samego klanu w przeciwnych drużynach.

boomcha 09-29-2009 07:55

W takim razie napisze o kogo chodzi - zaznaczam, że twardych dowódów nie mam (jedynie poszlaki):

SCUM Wello i VGO Erebus. Na serwerze SoE Guns + mines

ps;
No mogą jeszcze siedzieć w jednym pomieszczeniu i po prostu rozmawiać, np kafejka. Tak?

Shibby 09-29-2009 08:35

Mogą, ale po co zaraz zastanawiać się o kafejce, skoro rozwiązanie jest pewnie dużo bardziej banalne? Skoro grają przez internet to aby się ze sobą komunikować nie muszą wcale nie wiadomo jak kombinować tylko komunikują się... również przez internet, np. za pomocą TeamSpeaka.

Nigdy z nikim nie rozmawiałeś przez internet za pomocą słuchawek i mikrofonu, że się pytasz czy to możliwe? W zasadzie to pewnie z 99% osób grających w jakimś klanie korzysta z tego dobrodziejstwa.

Inna sprawa, że niektórzy używają tego właśnie do tzw. ghostowania, czyli podpowiadania kompanowi grającemu w przeciwnej drużynie, gdzie ma się spodziewać wrogów. Żadne sensowne konsekwencje za coś takiego nikogo nie czekają. W zasadzie można po prostu takich delikwentów wykopać z serwera, jeżeli ghostowanie jest na prawdę ewidentne i większość osób na serwerze je widzi i potępia.

Altres 09-29-2009 09:23

A jakie masz podejrzenia bo co bo jeden z tych kolesi rozwalił wszystkich w 2 rundach ??

boomcha 09-30-2009 09:15

Cytat:

Napisał Shibby (Wiadomość 277178)
(..)
Nigdy z nikim nie rozmawiałeś przez internet za pomocą słuchawek i mikrofonu, że się pytasz czy to możliwe? W zasadzie to pewnie z 99% osób grających w jakimś klanie korzysta z tego dobrodziejstwa.(...).

Ale nie używam komunikatora podczas gry i nie wiem ja AAS z tym działa.
Cytat:

Napisał Altres (Wiadomość 277182)
A jakie masz podejrzenia bo co bo jeden z tych kolesi rozwalił wszystkich w 2 rundach ??

Jeden poprosił drugiego o wystawianie - po prostu - i przeszedł na przeciwną stronę (mapa Most). Myślałem, że sie zgrywa, ale jak raportowałem swoją pozycje zespołowi zawsze ten po drugiej stronie tam ładował z 203, chociaż nie mógł mnie widzieć (np za środkowym łukiem po wyjściu drabiną z gzymsu). Był z nimi jeszcze jeden o nazwie Grasiciel (jakoś tak) widać było, że to wafle i mają pewnie "akcje" obcykane". Nie przyszli grać, tylko bluzgać i oszukiwać. Gram w AA od wersji 1.9 i 99,9% czasu na Moście, więc co nieco widziałem.

[-]PNS[-]Kinok[PL] 10-11-2009 08:30

oj chyba nigdy nie grałeś człowieku skoro nie wiesz co to ghost i że często się to zdarza. To jest normalka.. Naprawdę nie wiedziałeś że tak można?:lol::lol:

BsPrince 10-14-2009 09:06

erebus i wello nie pogadaja raczej razem :), niech pierwszy rzuci kamien ten kto nigdy nie ghostowal :)

kaktus 10-14-2009 10:33

blogowslawienie ci ktorzy widzieli ghosta po takim czasie

iFOR.shark 10-16-2009 18:47

kaktus ty jeszcze żyjesz ? przypomniało mi się o AA i wlazłem zobaczyć na aa.pl czy są tu jeszcze jakieś staruchy z czasów "iforowego^maleństwa"
Rozglądam się a tu te same tematy i ci sami spamerzy.

kaktus 10-16-2009 19:11

No kto to do nas z szyhty zlazł :)

witam no nadal chociaz juz nie tak aktywnie

jakby co to ifor nadal dziala tylko pod ifor.com.pl ... jakis cyc nam sprzedal domene przed czasem :/

BsPrince 10-17-2009 08:12

zghostować ci go :D ?

boomcha 10-18-2009 06:06

Cytat:

Napisał Kinok (Wiadomość 277529)
(...)Naprawdę nie wiedziałeś że tak można?:lol::lol:

Nie. Nigdy mnie oszukiwanie nie interesowało. Na moście roz*****łbym Cie 1:1 do zera.

ps:
Pamiętaj, każdy ocenia w/g siebie więc wychodzi na to, że się wysypałeś koleś.

-misiu 10-18-2009 13:00

Cytat:

Napisał boomcha (Wiadomość 277739)
Nie. Nigdy mnie oszukiwanie nie interesowało. Na moście roz*****łbym Cie 1:1 do zera.

ps:

No, to teraz udowodnij swoje możliwości. Najlepiej na jakimś filmiku, albo czymś takim.

[-]PNS[-]Kinok[PL] 10-21-2009 18:32

Cytat:

Napisał boomcha (Wiadomość 277739)

ps:

Ale człowieku ogarnij się spokojnie, ja mówie jak jest. Na moście?:lol::lol: Nie rozśmieszaj mnie!:lol:

BrYK 10-21-2009 20:21

Proszę o ochłodzenie atmosfery dyskusji.

Dziękuje.

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:28.

Copyright ©2002 - 2010 AmericasArmy.pl